Var god vänta...
Produkten har lagts till i kundvagnen. Se kundvagnen här
Sedan 1989 Stort sortiment Enbart originalprodukter Snabba leveranser
Kundvagnen är tom


 
Melbye UPS PSU 12V 1A 2600mAh (5257170) KENSINGTON Dockningsstation SD4700P USB-C and USB3.0 Dock LENOVO T480s i5-8350U/ 8GB/ 256NVMe/ FHD/ 4U/ S/ B/ C/ W10P - 01 New - 3YR ONSITE - MX/SF (20L8S6CA00)
På lager 200
På lager 117
På lager 60
Med realtids backup och skydd som den här produkten ger, är den också lämplig för hemvårdslösningar.
En universell dockningsstation för bärbara datorer som är kompatibel med alla märken
*Utformad för rörlig kraft *Lätt, tunn och utformad för prestation överallt – ThinkPad T480s levererar det du behöver.
298:-
372,50  inkl. moms
1.779:-
2.223,75  inkl. moms
9.990:-
12.487,50  inkl. moms
PHILIPS Brilliance P-line 499P9H - LED-skärm - böjd - 49" LENOVO V130 I5-7200U 15.6IN 8GB 256GB W10P DVD IN (81HN00E0MX) UBIQUITI UniFi UAP AC PRO (UAP-AC-PRO) HP EliteDisplay E273 27inch Monitor
På lager 106
På lager 50
På lager 3930
På lager 1
32:9 superbred skärm som är utformad för att ersätta installationer med flera skärmar
Mycket prestanda & upplevelse för en rimlig prislapp.
Snyggt designad MIMO AP med Dual-band
Överskrid Gränserna
8.795:-
10.993,75  inkl. moms
4.852:-
6.065:-  inkl. moms
1.310:-
1.637,50  inkl. moms
2.200:-
2.750:-  inkl. moms
HP EliteDisplay S14 14" 1920 x 1080 16:9 HP ProBook 450 G5 15,6" Full HD Core i7-8550U, 8GB DDR4, 512GB SSD, Windows 10 Pro LENOVO ThinkPad L480 i5-8250U 14inch FHD IPS 8GB 256GB W10P SANDBERG 3in1 Lightning+MicroUSB+USB-C 1m (441-01)
På lager 43
Inte på lager
På lager 90
På lager 244
Arbeta produktivt med dubbla skärmar överallt – på egen hand, i grupp eller ute hos kund – med HP EliteDisplay S14 USB bärbar skärm.
Med Sandberg 3in1 Sync and Charge Cable kan du synkronisera med din dator och ladda batteriet direkt från denna eller från en laddare med USB-uttag.
2.583:-
3.228,75  inkl. moms
11.707:-
14.633,75  inkl. moms
7.595:-
9.493,75  inkl. moms
212:-
265:-  inkl. moms
F 1m (3ft) LC UPC to SC UPC Duplex OS2 Single Mode LSZH 2.0mm Fiber Optic Patch Cable (SM-LCU-SCU-DX-FS-1M-LSZH) SANDBERG USB-C All-in-1 Docking Station LENOVO ThinkPad Thunderbolt 3 Dock USB-C, 1xHDMI, 2xDP, 4xUSB3.0, VGA, RJ45, 1xTB3 -135W slim tip Black (40AC0135EU) HP ProBook 440 G5 14" Full HD Core i7-8550U, 8GB DDR4, 256GB SSD, Windows 10 Pro (2SX88EA#UUW)
På lager 200
På lager 210
På lager 679
Förväntad i lager 2019-08-29
Högkvalitativ och kostnadseffektiv 9 / 125μm Single Mode Bend Insensitiv Fiber Optic Cable
Har du bara en USB-C-anslutning på din laptop gör Sandberg USB-C All-in-1 Docking Station att du har möjlighet att ansluta all din utrustning:
47:-
58,75  inkl. moms
1.436:-
1.795:-  inkl. moms
2.046:-
2.557,50  inkl. moms
10.717:-
13.396,25  inkl. moms