Var god vänta...
Produkten har lagts till i kundvagnen. Se kundvagnen här
Sedan 1989 Stort sortiment Enbart originalprodukter Snabba leveranser
Kundvagnen är tom

F / Catalog

Visar 1-3 av 3 objekt
F 3m LC UPC to SC UPC Simplex 2.0mm PVC OFNR9 125 Single Mode Fiber Patch Cable
Artikelnr: SM-LCU-SCU-SX-FS-2M-PVC
Kvalitetscertifiering Kvalitet och standarder är grunden för Leverantören Vi är dedikerade till att erbjuda kunderna de enastående produkterna och tjänsterna som uppfyller kraven. Leverantören har passerat många kvalitetssystem verifieringar, som ISO9001 och RoHS, etablerat ett internationellt standardiserat kvalitetssäkringssystem och strikt genomfört standardiserad förvaltning och kontroll i samband med design, utveckling, produktion, installation och service.
25:-
31,25  inkl. moms
På lager 200
F 1m (3ft) LC UPC to SC UPC Duplex OS2 Single Mode LSZH 2.0mm Fiber Optic Patch Cable
Artikelnr: SM-LCU-SCU-DX-FS-1M-LSZH
Högkvalitativ och kostnadseffektiv 9 / 125μm Single Mode Bend Insensitiv Fiber Optic Cable
Högkvalitativ och kostnadseffektiv 9 / 125μm Single Mode Bend Insensitiv Fiber Optic Cable
47:-
58,75  inkl. moms
På lager 200
F LC to SC UPC Duplex OS2 2.0mm LSZH Fiber Patch Cable, 2m
Artikelnr: SM-LCU-SCU-DX-FS-2M-LSZH
Högkvalitativ och kostnadseffektiv 9 / 125μm Single Mode Bend Insensitiv Fiber Optic Cable
50:-
62,50  inkl. moms
På lager 100
Visar 1-3 av 3 objekt